Tellimise info

Soovime pakkuda just Teile sobivat toodet.

 

Tellime oma tooted Aasiast. Igal kaubal on erinev tootmisaeg. Kui oled sobiva toote välja valinud, küsi selle kohta kindlasti lisainfot – on võimalik, et Sind huvitav toode on mõnes tehases valmimas ning saame Sinu tellimuse kiiresti teiste hulka lisada. Võib juhtuda, et Sinu soovitud toode on juba kohal!

 

VõTA MEIEGA üHENDUST-KIIREMATEL ROHKEM VALIKUT!

 

Müügitellimused kinnitame iga kuu 15-ndal kuupäeval. Tellimuste ettemaksud, kauba maksumusest 50%, peavad olema tasutud 15-ks kuupäevaks, vastasel korral on Teie tellimus liikunud järgmisse kuusse. Tuletame end Teile meelde 10-ndal kuupäeval, et garanteerida tellimus.

 

Kui kaup on saabunud Tallinna, teavitame Sind sellest ja ootame kauba II osamakse laekumist.

 

Juhul, kui soovid oma tellimusest loobuda, siis ettemaks ei kuulu tagastamisele.

 

Transpordi organiseerime võimalikult kiiresti ja väikse kuluga. Siinkohal tasub meeles pidada, et mida rohkem kaupa, seda soodsam transport! Seetõttu ka tellimuste kogumine 15-ks kuupäevaks.

 

Ka Eesti sisese transpordi osas pakume teile võimalust võtta teenus läbi meie partneri.

 

Kui soovid saada kauba koju veoks infot, siis palume meile teada anda: kus linnas elate; mitmendale korrusele kaup läheb ( ka eramajas); kas teil on kitsad /laiad trepid; kas teil on lift ja kui suur; kas mööbli veo ajal on olemas ka teie poolt abimees -siis saame pakkumise esitada.

 

Alati on võimalus ise kaubale järele tulla, kuid siis võtame teie käest allkirjana kinnituse, et olete tutvunud kauba koju viimise tingimustega ja sealt edasi lõhutud kauba osas me pretensioone vastu võta. Juhul, kui on meie kaudu vedaja, siis on teil ka pretensioonideks õigus, sest meie vedajad samuti kinnitavad, et on hoolsad teie kaubaga ja seda juba mitmeid aastaid! Me ei kasuta juhu -vedajaid, kes pakivad kõik imeasjad üksteise peale ja lõpuks teile saabuv kaup on saanud kannatada!

 

Küsi koju veo infot ja me anname teada!

 

Reeglina arvestame tellimuse kättetoimetamise ajaks 8-12 nädalat alates ettemaksu laekumisest!

 

ALATI VÕID JULGESTI KONTAKTEERUDA!